Mijmeren als een pelgrim / wandelen in stilte / schrijven in de natuur
Pelgrimeren is tijd nemen om na te denken, situaties en gebeurtenissen te herinneren en erop te reflecteren. In stilte wandelen in de natuur nodigt je uit om in je centrum te komen, naar binnen te gaan en aanwezig zijn bij wat is, eenvoudig zijn en laten zijn, je laten inspireren en dragen door de natuur.
WAAR?
Op 25 augustus wandelen we in de boomgaard/stilteweide van tVaartje ontmoetingstuin Lissewege.
WANNEEER?
Dinsdag 25 augustus van 11u tot 13u
WAT KAN JE VERWACHTEN?
We starten met een introductie en gaan dan in stilte op pad met enkele verdiepingsopdrachten, onder meer een schrijfopdracht. Na de wandeling is er kans om verder te schrijven en ervaringen met elkaar te delen.
Laat je verrassen… zowel door de stilte, de natuur, jezelf en de inspirerende opdrachten.
WAAR INSCHRIJVEN?
De wandeling vindt plaats van zodra er zich één persoon heeft ingeschreven.
Wil inschrijven via mail of 0496 12 16 08.
WIE BEGELEIDT?
Viviane Van Pottelberghe, schrijfanimator en stiltebegeleider bij vivapo
WAT BRENG JE MEE?
Naast een mondkapje breng je een schrift of dagboek met een harde kaft ( bij voorkeur gelijnd papier) mee en je favoriete pen (bij vochtig weer een potlood).
Breng eventueel jouw picknick mee of maak gebruik van de hartige en zoete versnaperingen die aan de bar verkrijgbaar zijn.
WAT KOST HET?
10 euro voor de begeleiding.
Ter plaatse te vereffenen via Payconiq of andere betaal App; indien cash: gepast geld aub
WAT ZIJN DE VEILIGHEIDSMAATREGELEN?
Er wordt rekening gehouden met voorschriften voor veiligheid en hygiëne. Om het anderhalvemeteren te kunnen waarborgen is het aantal deelnemers beperkt.
Je kan eenmalig of vaker aan zo’n activiteit deelnemen want het thema en de schrijfvormen variëren iedere maand. Raadpleeg de agenda voor de andere data.
Van harte welkom.
Viviane Van Pottelberghe
foto’s: ©vivapo
Laatste wijziging: 20/8/2020
Eén gedachte over “Mijmeren in de natuur op 25/8/2020”
Reacties zijn gesloten.